123   
 
   
134567
1133

Proč si mě zvolit jako osobního realitního makléře…

• Osobní přístup ke klientovi
    Vše Vám vysvětlím, o všem Vás informuji, poradím, doporučím nejvhodnější řešení. S mými službami jsou spokojeni i starší klienti, kteří se bojí, aby "nenaletěli" nebo klienti, kteří chtějí z různých důvodu inzerovat svou nemovitost "diskrétně".
    Naopak: Pokud chcete být z mé strany informováni pouze o podstatných věcech, informuji Vás, ale neobtěžuji. Vše pro Vás po dohodě zajistím bez Vaší účasti - prodej/pronájem, předání nemovitosti, přehlášení energií atd.

• Pro své klienty pracuji ZDARMA nebo dle dohody
    Pro mé klienty, vlastníky nemovitostí, pracuji převážně zdarma. Jsou samozřejmě i další možnosti, o kterých se předem dohodneme.

• Věnuji se Vaší nemovitosti na 100%
    Pracuji pouze s omezeným počtem převážně výhradních (tzv. exkluzivních) zakázek a mohu se jim plně a dle potřeby věnovat. Stačí mi totiž realizovat několik zakázek měsíčně.

• Investuji do inzerce Vaší nemovitosti a ne do reklamy realitní kanceláře

    Možná Vám to v dnešní době přijde divné, ale nepotřebuji věhlasnou reklamu. Většinou mi stačí, když se spokojený klient zmíní dalšímu majiteli nemovitosti - přesně podle rčení "nejlepší reklamou je spokojený zákazník". Jak jsem uvedl výše, pracuji pouze s omezeným počtem výhradních zakázek, a proto nepotřebuji stovky klientů najednou.

• Inzeruji na desítkách nejnavštěvovanějších realitních serverů

    Ano, zde investuji nejvíce - na prezentaci Vaší nemovitosti. O vydělané peníze se "s nikým nedělím" a mohu tedy část zisku, která se v běžné praxi odevzdává na provoz, reklamu a zisk kanceláře, investovat do reklamy Vaší nemovitosti. Její inzerci najdete mimo jiných druhů prezentace také na několika desítkách realitních serverů.
    Zjistěte si například, na kolika realitních serverech inzeruje konkurence a možná budete překvapeni.

• Cílená inzerce na konkrétního zákazníka
    Příklad: Máte na pronájem byt, který je jako stvořený k pronájmu pro studenty. Vaše inzerce se objeví na kolejích, ve školách, na studentských serverech apod.
    S tím u většiny konkurence vůbec nepočítejte.

• Praktikuji vlastní systém vyhledávání konkrétních zájemců